
1 грудня 2019 року при виконанні бойового завдання на Донбасі військовослужбовці загинули два офіцери спецназу "Альфа" Служби безпеки України. Про це повідомив колишній боєць цього спецпідрозділу Роман Костенко у себе в Facebook, передають Патріоти України.
"Я добре знав Дениса і Дмитра, ми разом пройшли через багато випробувань і виконали не мало завдань. Це були сильні, надійні та мужні воїни, висококваліфіковані професіонали, справжні офіцери і патріоти України. Спочивайте з миром, хлопці…", - пише підполковник Роман Костенко з позивним "Грім".
Костенко у своєму повідомленні додав, що загибель спецназівців СБУ - нагадування про те, що бійці "Альфи" - "це не маски-шоу на обшуках, це захисники Батьківщини, які щодня ризикують, а часто і жертвують своїми життями заради мирного неба над Україною".
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...