Резонанс тижня. Сумнівно, що літак МАУ збили випадково, - американський експерт

За годину до аварії кілька літаків пролетіли по тій же траєкторії, що і український Boeing 737.

Авіаційний експерт Джеффрі Томас сумнівається, що Іранці випадково збили український літак. Літак, який становив би загрозу, летів би нижче радарів. Про це він сказав у коментарі CNN, передають Патріоти України.

За годину до аварії кілька літаків пролетіли по тій же траєкторії, що і український Boeing 737. "Очевидно, влада вважала, що це безпечно", - сказав він.

Томас вважає, що літак могли спеціально збити. "Запевнення, що це був нещасний випадок, не виглядають щиро, так як за годину до цього пролітав інший літак", - сказав експерт.

На українському літаку працював радіомаяк і льотний радар відстежував його аж до моменту вибуху на висоті 2400 м. "Літак, який представляв би загрозу, швидше за все, летів би нижче радарів. Те ж стосується літака-невидимки. Так що версія про випадковість звучить неправдоподібно", - зазначив Томас.

Після пандемії коронавірусу Росія втратить значення, а США стануть центром: Іноземцев дав цікавий прогноз

понеділок, 6 квітень 2020, 6:54

Західні економіки зможуть відновитися після пандемії коронавірусу до кінця 2020 року. Як заявив російський економіст Владислав Іноземцев, глобальна економіка дуже сильно змінить свою структуру, передають Патріоти України. "Захід остаточно усвідомлює, щ...

Хіти тижня. "Приховувати марно": Терористи "ДНР" розповіли, як "мінусують" по ЗСУ

понеділок, 6 квітень 2020, 0:35

Працюють 120 калібр, МСТА... За даними авторів, працює різний калібр. «Наши минусуют по украинским партнерам. С разных калибров. 120е, в секторе прилегающем к ДАПу и давно забытые звуки МСТА, на дальнобой, на Запад», — відзначається в повідомленні. Міс...