Резонанс тижня. Сумнівно, що літак МАУ збили випадково, - американський експерт

За годину до аварії кілька літаків пролетіли по тій же траєкторії, що і український Boeing 737.

Авіаційний експерт Джеффрі Томас сумнівається, що Іранці випадково збили український літак. Літак, який становив би загрозу, летів би нижче радарів. Про це він сказав у коментарі CNN, передають Патріоти України.

За годину до аварії кілька літаків пролетіли по тій же траєкторії, що і український Boeing 737. "Очевидно, влада вважала, що це безпечно", - сказав він.

Томас вважає, що літак могли спеціально збити. "Запевнення, що це був нещасний випадок, не виглядають щиро, так як за годину до цього пролітав інший літак", - сказав експерт.

На українському літаку працював радіомаяк і льотний радар відстежував його аж до моменту вибуху на висоті 2400 м. "Літак, який представляв би загрозу, швидше за все, летів би нижче радарів. Те ж стосується літака-невидимки. Так що версія про випадковість звучить неправдоподібно", - зазначив Томас.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...