Резонанс тижня. Сумнівно, що літак МАУ збили випадково, - американський експерт

За годину до аварії кілька літаків пролетіли по тій же траєкторії, що і український Boeing 737.

Авіаційний експерт Джеффрі Томас сумнівається, що Іранці випадково збили український літак. Літак, який становив би загрозу, летів би нижче радарів. Про це він сказав у коментарі CNN, передають Патріоти України.

За годину до аварії кілька літаків пролетіли по тій же траєкторії, що і український Boeing 737. "Очевидно, влада вважала, що це безпечно", - сказав він.

Томас вважає, що літак могли спеціально збити. "Запевнення, що це був нещасний випадок, не виглядають щиро, так як за годину до цього пролітав інший літак", - сказав експерт.

На українському літаку працював радіомаяк і льотний радар відстежував його аж до моменту вибуху на висоті 2400 м. "Літак, який представляв би загрозу, швидше за все, летів би нижче радарів. Те ж стосується літака-невидимки. Так що версія про випадковість звучить неправдоподібно", - зазначив Томас.

Хіти тижня. "Это растянутая смерть! Бегите, глупцы!" - Бабченко

неділя, 23 лютий 2020, 18:00

Кожна нова каденція - гірша за попередню. Це закон суспільства, що руйнується. Не впадуть. Сатрапів ніхто не покарає. Свободу ніхто не поверне... Про це у своєму блозі пише російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України. Далі - мовою...

Хіти тижня. "В марте Россия может начать новую войну?" - російський економіст

неділя, 23 лютий 2020, 17:00

"Валерий Соловей позавчера на "Эхе" предсказал к марту войну. Естественно, оговорившись, что, может, не начнут. Претензии ему предъявить нельзя будет, а репутация информированного человека укрепится", - пише у своєму блозі Дмитро Травін, передають Патр...