Резонанс тижня. Терористи "ДНР" знову затримали українця, який пройшов полон і катування

Вперше Синченка взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку.

Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.

Зазначається, що вперше Синченка 1991 року народження взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. "Тоді він пережив страшні катування: його били током, душили, підвішували на кілька годин за наручники до стелі. Після чергового побиття кинули в підвалі, де він кілька днів пролежав без води та із пристібнутими назад руками. Помирати привезли в лікарню, але він вижив. Георгій був звільнений під час великого обміну 27 грудня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Зовсім недавно стало відомо про те, що Синченко був повторно затриманий у Донецьку. "31 жовтня представники так званої "МГБ" привезли його всього побитого, у крові, на квартиру матері, для проведення обшуку. Після цього його ніхто не бачив", - йдеться у повідомленні.

"Дармоїди": Названо прізвища депутатів, які пропустили майже всі голосування в Раді за сесію

вівторок, 21 січень 2020, 15:44

За даними Комітету виборців України, за час роботи другої сесії Верховної Ради чотири депутати пропустили 90% засідань. У КВУ повідомили, що серед цих депутатів - Антон Яценко з групи За майбутнє, Вадим Столар і Юрій Солод з ОПЗЖ, а також позафракційни...

"Сантехники-дипломаты в Давосе, или Почему российским агентам уютно в ЕС", - експерт

вівторок, 21 січень 2020, 15:28

"Швейцарское издание Tages-Anzeiger приурочило к началу ВЭФ скандальную публикацию о российских шпионах", - пише у своєму блозі Владислав Гірман, передають Патріоти України, і продовжує:. "В швейцарском Давосе стартовал юбилейный, 50-й Всемирный эконом...