
Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.
Зазначається, що вперше Синченка 1991 року народження взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. "Тоді він пережив страшні катування: його били током, душили, підвішували на кілька годин за наручники до стелі. Після чергового побиття кинули в підвалі, де він кілька днів пролежав без води та із пристібнутими назад руками. Помирати привезли в лікарню, але він вижив. Георгій був звільнений під час великого обміну 27 грудня 2017 року", - йдеться у повідомленні.
Зовсім недавно стало відомо про те, що Синченко був повторно затриманий у Донецьку. "31 жовтня представники так званої "МГБ" привезли його всього побитого, у крові, на квартиру матері, для проведення обшуку. Після цього його ніхто не бачив", - йдеться у повідомленні.

26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...