Результат може бути цікавим та непередбачуваним: У ГПУ дали несподіваний прогноз у справі "ПриватБанку"

За словами генпрокурора Руслана Рябошапки, у справі проходить величезний обсяг матеріалів, які потрібно аналізувати.
Руслан Рябошапка. Фото: Главком.

Щодо "Приватбанку" розслідують одразу дві справи - в Генеральній прокуратурі і Національному антикорупційному бюро, і їх результат може бути дуже непередбачуваним. Про це в інтерв'ю заявив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, передають Патріоти України.

"І там, і там зібрані великі масиви матеріалів, тому що було проведено дуже багато слідчих дій і є сенс зараз об'єднати ці два провадження в одне, консолідувати в одних руках, об'єднати весь масив матеріалів і рухатися далі швидше. Ми зараз це робимо, передаємо справи, які у нас є, в НАБУ і, відповідно, далі будемо рухатися одним шляхом, а не паралельними. Я думаю, що ми теж можемо мати тут процесуальний результат", - зазначив він.

За словами генпрокурора, у даній справі проходить величезний обсяг матеріалів, які потрібно аналізувати. Він зазначив складність справи. "Вона не настільки проста, як може виглядати на перший погляд. До неї можуть бути залучені не тільки колишні бенефіціари, а й колишні високопоставлені чиновники. Тому результат може бути насправді цікавим і непередбачуваним", - сказав він.

Джерело: Апостроф

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...