РФ "анонсувала" застосування хімічної зброї: Які міста під серйозною загрозою

Росія готується до застосування хімічної зброї на території України. При цьому РФ вже навіть звинуватила в цьому українських захисників. Хімічну атаку "анонсував" представник РФ в організації із заборони хімічної зброї Олександр Шульгін, передають Патріоти України.

Він заявив, що РФ вже відправила в організацію ноту про провокацію з хімічною зброєю, яку нібито готує Україна. Під загрозою можуть знаходиться жителі Харкова, Миколаєва та Донецької області.

"Ми направили вже відповідну ноту в технічний секретаріат, повідомили про плани провокації, яка готується в Миколаївці (Донецька область - Главред)", - сказав Олександр Шульгін.

Варто зазначити, що немає підстав припускати, що РФ просто лякає своїми заявами, адже раніше подібні повідомлення збувалися. У Росії можуть "анонсувати" подібні удари, звинувативши в цьому українську сторону, а потім здійснити заплановане.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 20 серпня

субота, 20 серпень 2022, 9:15

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. За 177 днів війни в Україні втрати Росії становлять - 44 900 військових, 1 907 танків та 1 018 артилерійських систем, передають Патріоти України. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 20....

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...