"РФ буде щось середнє між Північною Кореєю та Іраном": Економіст розповів, коли "лусне" економіка Росії

Санкції, які водять проти країни-агресорки Росії інші держави за розв’язану проти України широкомасштабну війну, матимуть довгостроковий ефект. Вони повільно щороку вбиватимуть російську економіку, передають Патріоти України.

Внаслідок цього вже у 2036 році Росія в економічному плані зависне на рівні між Північною Кореєю та Іраном. Про це розповів економіст, ексзаступник міністра фінансів РФ та експерший заступник голови Банку Росії Сергій Алексашенко.

"Якщо взяти 2036 рік, коли закінчиться черговий президентський термін, на той час Росія буде становити собою щось середнє між Північною Кореєю та Іраном. Ну так, можливо, більш просунута технологічно: в принципі, якісь найдешевші китайські смартфони, де немає американських патентів, нічого американського немає, все зроблено китайцями, цап-царап – і як змогли, так зробили", – зазначив Алексашенко.

Економіст наголосив, що Путін по суті залишить після себе країну з розбитою економікою. Через санкції постраждають усі сектори економічної сфери.

Війська РФ можуть піти в наступ на північному сході від Харкова або з півдня Запоріжжя: Данілов оцінив загрози

середа, 8 лютий 2023, 9:56

Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій у...

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни", - ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...