РФ до кінця липня хоче сформувати 16 нових батальйонів, - ГУР Міноборони

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький заявив, що РФ до кінця липня планує сформувати 16 нових батальйонів, передають Патріоти України.

«Перше, що стосується цих так званих добровольчих, патріотичних батальйонів. Це новий підхід, який РФ розпочала зовсім недавно. Місяць тому десь близько 50 суб'єктів РФ отримали наказ на формування таких батальйонів, чисельність різна — 500−600 осіб. Ми чітко знаємо, що на сьогодні вже сформовано вісім батальйонів. Планується сформувати до кінця місяця ще вісім батальйонів, це буде 16 батальйонів. За нашими оцінками — близько чотирьох тисяч осіб в кожному регіоні, в тому числі в Криму буде такий батальйон. Москва. Санкт-Петербург — усі суб'єкти РФ», — сказав представник ГУР в інтерв'ю.

За його словами, це все відбувається через військкомати й перебуває під контролем держави. «Озброєння, формування, бойове злагодження, і відповідно, вже застосування на фронті на нашій території», — сказав Скібіцький.

Крім того, за його даними, Росія зараз формує ще один корпус у Нижньогородській області - це від 10 до 15 тисяч осіб. «Там йде і формування, і бойове злагодження й інші питання, які стосуються створення нового об'єднання. І ми не виключаємо, що воно буде перекинуте на нашу територію. Таким чином вони намагаються впорядкувати для того, щоб оці всі підрозділи, які вони набирають, формують, щоб вони мали потужний наступальний і оборонний потенціал, коли злагоджені батальйони змогли б діяти, як ті батальйони тактичних груп, які були нами розгромлені. А це великі втрати для РФ, це були найбільш відбірні, боєготові, з досвідом підрозділи, які зайшли на нашу територію», — сказав представник ГУР.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...