РФ готується до наступу на Слов'янськ, атаки окупантів на Донбасі обмежуються вузькими фронтами, - ISW

В американському Інституті вивчення війни зазначили, що станом на 10 червня на Донбасі продовжуються бої. Війська Росії здебільшого залишаються прив'язаними до доріг та обмежені вузькими фронтами, водночас окупанти планують відновити наступ на Слов'янськ у Донецькій області, передають Патріоти України.

Дані були опубліковані на сайті ISW. Як зазначається, російські війська "добилися незначних успіхів" на північ від Слов'янська. Російські сили на цьому напрямку продовжують приділяти пріоритетну увагу зусиллям, спрямованим на те, щоби пов'язати наступ на південному сході Харківської області з діями на північному заході Донецької області.

"Однак ці БТГ, ймовірно, зазнали великих бойових втрат і можуть складатися з залишків інших частин. Українські повідомлення про додаткові 10 БТГ, що діють на цьому напрямку вказують на те, що Кремль реорганізував свої підрозділи і, можливо, перекинув деякі підкріплення, але малоймовірно, що російські сили справді збільшили свою бойову міць на 50%", – йдеться у повідомленні.

При цьому в Інституті зазначили, що російські атаки, як і раніше, прив'язані до доріг і обмежуються вузькими фронтами. Військам РФ, як зазначається, буде важко використовувати будь-яку нову чисельну вагу. Водночас, окупанти продовжують наземні штурми в Сєвєродонецьку, але станом на 10 червня ще не мають повного контролю над містом, додали в ISW. Також росіяни продовжують спроби перерізати трасу Т1302 Бахмут – Лисичанськ та вести штурм населених пунктів поблизу траси.


Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...