РФ готується до наступу на Слов'янськ, атаки окупантів на Донбасі обмежуються вузькими фронтами, - ISW

В американському Інституті вивчення війни зазначили, що станом на 10 червня на Донбасі продовжуються бої. Війська Росії здебільшого залишаються прив'язаними до доріг та обмежені вузькими фронтами, водночас окупанти планують відновити наступ на Слов'янськ у Донецькій області, передають Патріоти України.

Дані були опубліковані на сайті ISW. Як зазначається, російські війська "добилися незначних успіхів" на північ від Слов'янська. Російські сили на цьому напрямку продовжують приділяти пріоритетну увагу зусиллям, спрямованим на те, щоби пов'язати наступ на південному сході Харківської області з діями на північному заході Донецької області.

"Однак ці БТГ, ймовірно, зазнали великих бойових втрат і можуть складатися з залишків інших частин. Українські повідомлення про додаткові 10 БТГ, що діють на цьому напрямку вказують на те, що Кремль реорганізував свої підрозділи і, можливо, перекинув деякі підкріплення, але малоймовірно, що російські сили справді збільшили свою бойову міць на 50%", – йдеться у повідомленні.

При цьому в Інституті зазначили, що російські атаки, як і раніше, прив'язані до доріг і обмежуються вузькими фронтами. Військам РФ, як зазначається, буде важко використовувати будь-яку нову чисельну вагу. Водночас, окупанти продовжують наземні штурми в Сєвєродонецьку, але станом на 10 червня ще не мають повного контролю над містом, додали в ISW. Також росіяни продовжують спроби перерізати трасу Т1302 Бахмут – Лисичанськ та вести штурм населених пунктів поблизу траси.


Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...