РФ кидає на штурм кращі підрозділи: У Сухопутних військах розповіли про ситуацію під Бахмутом

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається контрольованою, але російські загарбники кидають на штурм українських позицій свої кращі підрозділи. Про це повідомляють Сухопутні війська Збройних сил України, передають Патріоти України.

Загарбники продовжують спроби прорвати нашу оборону довкола міста. Утім, українські захисники завдають значних втрат силам противника.

"Мужні піхотинці 28-ї, 54-ї, 56-ї та 57-ї бригад разом із побратимами з 93-ї та 4-ї бригади оперативного призначення, а також іншими Силами оборони пліч-о-пліч тримають фронт, не залишаючи ворогові шансів на успіх", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що генерал-полковник Олександр Сирський постійно знаходиться на лінії фронту разом з підпорядкованими підрозділами. "Спільно з командирами вони узгоджують дії, котрі завадять ворогу реалізувати свої плани", - йдеться в повідомленні.

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...

Підрив Каховської ГЕС: В окупованих Олешках є перші загиблі, - мер

середа, 7 червень 2023, 21:15

В окупованому місті Олешки у Херсонській області уже є перші загиблі внаслідок підтоплення після підриву росіянами Каховської ГЕС. Про це розповів міський голова окупованого міста Євген Рищук в ефірі Еспресо, передають Патріоти України. "Коли був підір...