Вона також наголосила, що РФ тримає напоготові все своє озброєння, включаючи й хімічну зброю масового враження. За її словами, виробництво ракет Росія не припиняє. "Потрібно розуміти, що в них працює ще виробництво і вони ці запаси поповнюють. Вони потребують комплектувальних з-за кордону. Але станом на сьогодні в них ще є на кілька місяців запасів тих комплектувальних, які були куплені раніше", – розповіла заступниця голови Міноборони.
Маляр зазначила, що Росія скинула на Україну за весь період повномасштабного вторгнення майже 2 тисячі ракет. Поповнити арсенал такою ж кількістю російське виробництво змогло б лише за кілька років, якби працювало у звичному режимі. Але враховуючи запаси комплектувальних, ще невелику частину вони все ж встигнуть поповнити.
Вона також зауважила, що в Росії у війні з Україною застосовує експериментальну зброю. Крім того, в держави-агресора напоготові й хімічна зброя.
"В них величезний арсенал. Різної зброї. Ми говоримо не тільки про дальні ракети наземного, повітряного і морського базування. Але є застосування й інших видів – скажімо, хімічна зброя. Це не секрет, ми багато разів говорили, що російська армія в тому числі використовує і експериментальні зразки зброї, або випробовує їх на бойових діях на території нашої держави. Тому вони фактично використовують весь спектр, який у них є. І напоготові в них все", – зазначила Маляр.
Уранці 21 листопада країна-терорист Росія вперше застосувала у війні проти України міжконтинентальну балістичну ракету. Станом початку 2024 року в РФ було на озброєнні 521 одиниця МБР наземного і морського базування. Примітно, що для накопичення такого...
Цієї зими в Білорусі знову можуть спалахнути протести у зв'язку з новими президентськими виборами. Якщо це станеться, влада відключить інтернет у країні. Про це заявив самопроголошений "президент" Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі зі студентами,...