РФ може підтвердити пропозиції за 2-4 дні: Подоляк прокоментував переговори щодо мирного договору

Українська делегація на переговорах з РФ очікує, що вдасться вийти на конкретику за мирним договором за лічені дні. У документі мають бути чітко прописані ключові гарантії безпеки. Про це заявив радник голови Офісу президента України і голова української делегації у переговорах з Росією Михайло Подоляк під час пресконференції, передають Патріоти України.

"Україна повинна отримати фундаментальні ключові гарантії безпеки, щоб ми не отримали ще одну війну. Тому я думаю, що ми вийдемо на конкретику, на конкретизацію цього договору буквально за лічені дні. І він влаштує всі країни-гаранти", – сказав Подоляк.

За словами радника голови ОП, Україна вже майже вийшла на можливість попереднього підписання договорів, що може допомогти запустити процес зустрічі президента України Володимира Зеленського і російського президента Володимира Путіна. "Може, через 2-4 дні вже буде остаточна версія, яку підтвердять росіяни зі своїми зауваженнями, і ми зможемо вийти на наступний раунд переговорів", – зазначив Подоляк.

"Це було б несправедливо": Зеленський вперше зізнався, де перебувають його діти під час війни

четвер, 8 червень 2023, 16:30

Президент України Володимир Зеленський вперше розповів, де перебувають його діти – 18-річна донька Олександра та 10-річний син Кирило, передають Патріоти України. Очільник країнипоспілкувався з журналістами німецької газети Bild і чесно відповів на зап...

ЗСУ відкинули окупантів біля Бахмута! Звільнено ще понад 2 квадратних км за добу

четвер, 8 червень 2023, 16:28

За останню добу Третя штурмова бригада звільнила від окупантів на Бахмутському напрямку понад 2 квадратних км, передають Патріоти України з посиланням на Telegram підрозділа. Мова йде про територію обсягом - 1.8 км вздовж фронтової лінії, та 1.2 км у ...