
Російські окупанти можуть влаштувати провокації на території навчальних закладів. Під загрозою можуть опинитись школярі на окупованих територіях. Про це заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Він порадив не вести дітей до школи 1 вересня. "Після повідомлення про вказівку Путіна взяти всі школи зокрема Донецької області під озброєну охорону 1 вересня, я б на місці батьків щонайменше проігнорував перший дзвоник з окупантами", - зазначив радник мера.
За його даними, під серйозною загрозою можуть опинитись Донецьк, Горлівка, Маріуполь, Волноваха та інші окуповані міста.
"Просто зазвичай після таких анонсів у росіян перший дзвоник для цивільних українців перетворюється на сумний набат. Це ж не попередження, а прямий анонс чергової провокації, яку окупанти точно влаштують в одній зі шкіл Донецька, Горлівки, Маріуполя, Волновахи і далі по списку окупованих міст", - заявив Андрющенко.
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...