"РФ може втратити коридор на півдні": Путін хоче заявити про "виконання цілей війни" 24 лютого, - генерал

Російський диктатор Володимир Путін хоче захопити всю Донецьку область до 24 лютого, щоб у річницю повномасштабного вторгнення в Україну оголосити, нібито цілі так званої "спецоперації" були виконані, передають Патріоти України.

Тому в найближчі два-три тижні диктатор РФ атакуватиме на Донеччині по усіх напрямках. Про це розповів колишній очільник Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж під час чату на Главреді.

Проте, за його словами, у противника немає особливих перспектив захопити Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут тощо. Українське командування добре знає місця, в яких російські окупанти націлилися на перемогу, тому зможуть їм протистояти.

"Тож російські війська дійсно намагатимуться наступати та захоплювати нові території, але ми будемо не тільки оборонятися, але й контратакувати та нестандартно проводити операції тактичного і стратегічного рівня", – зазначає генерал армії України.

Також він додав, що у загарбників немає перспектив просунутися у Запорізькій області. Вони будуть атакувати лише для того, щоб випередити наступ українських військових.

"Саме тому вони й активізують запорізький напрямок. Адже якщо ми підемо на Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, а далі по всьому півдню, це стане надзвичайно великою загрозою для Росії, бо це позбавить її стратегічно важливого коридору. Тому намагання противника наступати в запорізькому регіоні буде, але перспектив просування воно не матиме – наші сили дозволяють знецінити зусилля росіян", – каже Маломуж.

"Український рій імені Руста". Данілов анонсував появу в України дронів з дальністю 3 тисячі км

середа, 29 березень 2023, 17:59

На озброєнні українських військових можуть з'явитися ударні безпілотники з дальністю польоту понад 3 тисячі кілометрів, передають Патріоти України з посиланням на секретаря РНБО Олексія Данілова. ""Український рій імені Матіаса Руста" - десятки моделе...

"Як це було за часів Єльцина": США роблять основну ставку на палацовий переворот у РФ, - Жданов

середа, 29 березень 2023, 17:25

У Росії зараз немає людини, яка змінить на "троні" диктатора Володимира Путіна, а США ставлять ставку на палацовий переворот у Кремлі, заявив полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазначив...