РФ не може забезпечити просування в Донецькій області й сконцентрувалася на півдні, - розвідка Британії

Росія не змогла створити боєздатну бойову піхоту в достатній кількості, щоби забезпечити істотніше просування в Донецькій області. Окупанти зосередили зусилля на зміцненні оборони на Півдні України, але все ж таки продовжували атакувати українські позиції в Донецькій області. Про це йдеться в опублікованому в Twitter у вівторок звіті Міноборони Великої Британії, передають Патріоти України.

Найуспішнішим напрямком наступу РФ в Донецькій області за останні 30 днів стало Бахмутське. Однак навіть тут за цей час Росії вдалося просунутися всього на 10 км. На інших ділянках Донбасу, куди Росія намагалася прорватися, її сили за 30 днів не просунулися більш ніж на 3 км. Це набагато менше, ніж Росія планувала. "Попри інтенсивне використання артилерії в цих районах Росія не змогла створити боєздатну бойову піхоту в достатній кількості, щоб забезпечити істотніше просування вперед", - йдеться у звіті британської розвідки.

"Велика радість - ми втратили сина": Батьки вбитого терориста Захарченка прокоментували "приєднання "ДНР" до РФ

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:44

Батьки вбитого терориста так званої "ДНР" Олександра Захарченка під час коментаря журналісту з приводу "приєднання ДНР до Росії" заявили, що смерть їхнього сина з це "велика радість", передають Патріоти України.

Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кам...