РФ не піде війною на Польщу, але Варшаві варто готуватися до провокацій, - генерал

Країна-агресор Росія постійно загрожує країнам Заходу, але насправді не має потужних засобів впливу на союзників. Єдина реальна загроза - це ядерна зброя. Про це в інтерв'ю "Главреду" заявив колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж,передають Патріоти України.

За його словами, всі країни попередили Росію про неприпустимість застосування ядерної зброї та про завдання ударів по РФ, якщо Кремль зважиться на такий крок.

"Інших засобів тиску у Росії немає, хіба що провокації. Їх вона може влаштувати на кордоні, наприклад, це можуть бути прильоти, тобто обстріл території України, коли відбудеться збиття ракети і заліт ракет або уламків на територію Польщі. Також можливі провокації диверсійного формату, наприклад, Росія може випустити свої диверсійні групи на кордоні під прапором України або Білорусі, вони будуть створювати якісь ситуації, які б призвели до подальшої напруги", - сказав Маломуж.

Він додав, що інших форматів тиску на Польщу у Росії немає. Варшаві слід готуватися до різних провокацій. "Поляки роблять ставку навіть не на Німеччину, а на США та Велику Британію. До того ж, Польща – це член НАТО, тому починати з нею війну РФ точно не буде, оскільки це лише прискорить падіння режиму Путіна і самої Російської Федерації", - резюмував генерал.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...