РФ не платить "добровольцям", яких відправили на війну в Україну - окупантам не вистачає навіть їжі

Країна-агресор Росія "кинула" так званих добровольців, яких заманювали на війну в Україну грошима та пільгами. У результаті такі окупанти залишилися ні з чим. Більше того, РФ не забезпечує своїх військових злочинців навіть їжею та боєприпасами. Про це йдеться у аналітиці Інституту вивчення війни, передають Патріоти України.

Завербовані на війну проти України "добровольці" скаржаться, що російська влада не виконала обіцяних виплат та пільг. У РФ навіть не забезпечують поховання ліквідованих окупантів.

Також стало відомо, що командування РФ призначає новобранців без досвіду на посади командирів на рівні роти або вище, при цьому не забезпечуючи особовий склад окупантів достатньою кількістю їжі та боєприпасів.

Декілька "добровольців", які вже повернулися до РФ з України, заявили, що відчували себе обдуреними і з ними поводилися гірше, ніж із рядовими контрактниками. Тим часом російські офіційні особи відправили контрактників, які відмовляються воювати, в спеціальні табори для затриманих у Попасній та Брянках Луганської області.

У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

неділя, 25 вересень 2022, 15:15

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, пові...

ЗСУ відбили ще два села на Сході, але наступ на на Харківщині сповільнюють дощі, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 15:00

Українські збройні сили відбили у росіян села Гряниківка та Горобівка біля Дворічної. Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW), з посиланнями на повідомлення російських військових блогерів. Експерти стверджують, що ЗСУ просуваються далі ...