
Після війни Київ стане великим слов'янським центром, його відбудують, зокрема і за кошти репарацій від Росії. Ймовірно, Росії не існуватиме більше, як цілісної держави. Про це в ефірі 24 каналу заявив російський опозиційний політик Леонід Гозман, передають Патріоти України.
Він також додав, що якщо не буде використана ядерна зброя – усім очевидно, що Україна переможе в цій війні. "Це буде новий світ, у якому Україна буде набагато сильнішою та впливовішою, аніж вона була до війни. Відповідно, Росія стане слабкою та беззахисною", – зазначає російський опозиціонер.
Стосовно можливого ядерного удару, то варто додати, що Путін ніколи не ухвалює одноосібних рішень, а завжди намагається перекласти відповідальність на колектив: то на Раду безпеки Росії, то Держдуму, то російський генштаб.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....