
Після війни Київ стане великим слов'янським центром, його відбудують, зокрема і за кошти репарацій від Росії. Ймовірно, Росії не існуватиме більше, як цілісної держави. Про це в ефірі 24 каналу заявив російський опозиційний політик Леонід Гозман, передають Патріоти України.
Він також додав, що якщо не буде використана ядерна зброя – усім очевидно, що Україна переможе в цій війні. "Це буде новий світ, у якому Україна буде набагато сильнішою та впливовішою, аніж вона була до війни. Відповідно, Росія стане слабкою та беззахисною", – зазначає російський опозиціонер.
Стосовно можливого ядерного удару, то варто додати, що Путін ніколи не ухвалює одноосібних рішень, а завжди намагається перекласти відповідальність на колектив: то на Раду безпеки Росії, то Держдуму, то російський генштаб.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...