РФ опинилася у "великій д*пі": Генерал подякував "агентурі" України у російському уряді

Завдяки деяким членам уряду Російської Федерації країна виявилася не готовою до розв'язаної нею ж війни проти України й опинилася у "великій дупі", передають Патріоти України.

Треба подякувати російською міністру економіки та міністру фінансів, враження таке, що це "агентура України", розповів екс-начальник управлінь Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, генерал-майор запасу Олександр Петрулевич в інтерв'ю журналісті та засновнику видання "Гордон" Дмитру Гордону.

"Треба віддати належне - міністру фінансів Росії подяка, міністру економіки. Дай Боже їм здоров'я! Таке враження, що це все агентура України", - заявив співбесідник. Генерал додав, що завдяки російським чиновникам РФ у "великій дупі".

Колишній керівник управлінь СБУ на Донбасі зазначив, що урядовці знизили курс долара до 70 рублів, а на чорному ринку вартість американської валюти сягає близько 300 рублів, і поліцейські бігають та ловлять мінял.

"…Знаєте, який анекдот зараз ходить у Росії? Росіянин приходить в обмінний пункт, каже: "Долари є?". Кажуть: "Доларів немає". - "П*зда США, розвалюються вони!" - поділився Петрулевич.

Староста села на Харківщині співпрацював із окупантами (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 20:15

До суду направили обвинувальний акт щодо старости села в Куп'янському районі, який співпрацював із російськими окупантами. Колаборанта судитимуть у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області. Про це повідомили у Харківській обласній...

Мобілізація безробітних проходитиме набагато простіше: В Україні набув чинності новий порядок обліку військовозобов'язаних

понеділок, 30 січень 2023, 19:53

В Україні, на початку нового року, почав діяти новий порядок обліку військовозобов'язаних. Цим порядком, зокрема, значно спрощено процедуру обліку та мобілізації безробітних, а також внутрішньо переміщених осіб.Про те, як тепер військкомати зможуть "вз...