
Російське командування отримало повний доступ до складів і арсеналів озброєння в Білорусі, і планує вивезти до кінця серпня 12 тисяч тонн боєприпасів до РФ для застосування їх в Україні. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко на своїй сторінці в Telegram, передають Патріоти України.
"Власне, апетит в окупантів виріс. Так, росіяни вивозять (з Білорусі ) боєприпаси з 1405, 1398, 1886 складів і 25, 43, 46 арсеналів", - повідомив Коваленко. За його словами, "мінус" в цьому те, що Росія отримує боєприпаси по найкоротшому на сьогодні для неї логістичному маршруту. "Плюс - більш коротких маршрутів якщо і немає зовсім, то вони виснажені і крім того... Це ще один маркер того, що широкомасштабного вторгнення армії Білорусі в Україну найближчим часом не планується. Інакше б боєприпаси не вивозили тисячами тонн", - зазначив експерт.
Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...