РФ перекинула під Роботине тисячі елітних десантників як звичайну піхоту, - розвідка Британії

РФ перекинула під Роботине тисячі елітних десантників як звичайну піхоту – розвідка Британії

Протягом останніх двох тижнів Росія, ймовірно, посилила 58-му загальновійськову армію, що зазнала важких втрат, додатковими Повітряно-десантними підрозділами (ПДВ) на Оріхівському напрямку. Про це йдеться в огляді Міноборони Британії, передають Патріоти України.

Загалом щонайменше п'ять полків ПДВ зі складу 7-ї та 76-ї дивізій, ймовірно, наразі зосереджені за кілька кілометрів від прифронтового села Роботине.

У повному складі це угруповання має налічувати близько 10 000 елітних десантників. Однак майже ці всі підрозділи, швидше за все, значно недоукомплектовані, відзначили британські аналітики. Керівництво ПДВ, швидше за все, вважатиме поточну ситуацію вкрай незадовільною.

Протягом всієї війни російське командування намагалося відновити Повітряно-десантні війська як високомобільну ударну силу для наступальних операцій. Під Роботиним десантників використовують як піхоту для посилення перевантажених сухопутних військ.

Повітряні тривоги в Румунії: Мер прикордонного міста заявив, що жителів "змушують панікувати"

субота, 30 вересень 2023, 16:18

Близько опівночі в п’ятницю, 29 вересня, жителі румунських повітів Галац і Тульча отримали сповіщення від влади про те, що вони мають сховатися, оскільки існує ймовірність "падіння об'єктів з повітряного простору", повідомляють Патріоти України. Як пиш...

У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...