РФ підбила підсумки "референдумів" про включення "Л/ДНР" ще на початку вересня - аудіоперехоплення СБУ

Російські окупанти сфабрикували "результати" псевдореферендумів на окупованих територіях України ще на початку вересня. Причетні до організації "волевиявлення" розповідають рідним, що ще тоді "всі документи було підписано" і що захоплені українські регіони начебто вже є "суб'єктами Російської Федерації", передають Патріоти України.

Люди на окупованих територіях чудово розуміють, що їхня думка Росію не цікавить і що їх вбивають, калічать, позбавляють житла виключно через імперські амбіції РФ. Про це йдеться у перехопленій СБУ розмові двох українок, котрі живуть на нещодавно окупованих територіях.

"Російські окупанти "підбили" підсумки фейкових референдумів на окупованих територіях України ще на початку вересня. иТож нинішнє абсолютно незаконне "голосування", анонсоване загарбниками з 23 до 27 вересня, – просто для створення потрібної їм картинки на росТБ", – зазначили у СБУ.

"Мені сестра подзвонила: у них друзі, ну їх, виходять, куми... Донька працює в "міністерстві соціальної політики "ДНР". Вона все знає. Вона сказала: "Ще на початку вересня підписані були документи про входження "ДНР" в адміністративних кордонах Донецької. та Луганської області, входження їх до складу Російської Федерації", – розповідає українка своїй знайомій, яка також перебуває під тимчасовою окупацією РФ.

У Запорізькій та Херсонській області, каже вона, ситуація схожа: ніхто й не думає там рахувати папірці, які загарбники назвали "бюлетенями для голосування". Жінки сходяться на думці, що Росія просто знищує місцеве населення і наражає на смерть простих людей.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...