РФ підбила підсумки "референдумів" про включення "Л/ДНР" ще на початку вересня - аудіоперехоплення СБУ

Російські окупанти сфабрикували "результати" псевдореферендумів на окупованих територіях України ще на початку вересня. Причетні до організації "волевиявлення" розповідають рідним, що ще тоді "всі документи було підписано" і що захоплені українські регіони начебто вже є "суб'єктами Російської Федерації", передають Патріоти України.

Люди на окупованих територіях чудово розуміють, що їхня думка Росію не цікавить і що їх вбивають, калічать, позбавляють житла виключно через імперські амбіції РФ. Про це йдеться у перехопленій СБУ розмові двох українок, котрі живуть на нещодавно окупованих територіях.

"Російські окупанти "підбили" підсумки фейкових референдумів на окупованих територіях України ще на початку вересня. иТож нинішнє абсолютно незаконне "голосування", анонсоване загарбниками з 23 до 27 вересня, – просто для створення потрібної їм картинки на росТБ", – зазначили у СБУ.

"Мені сестра подзвонила: у них друзі, ну їх, виходять, куми... Донька працює в "міністерстві соціальної політики "ДНР". Вона все знає. Вона сказала: "Ще на початку вересня підписані були документи про входження "ДНР" в адміністративних кордонах Донецької. та Луганської області, входження їх до складу Російської Федерації", – розповідає українка своїй знайомій, яка також перебуває під тимчасовою окупацією РФ.

У Запорізькій та Херсонській області, каже вона, ситуація схожа: ніхто й не думає там рахувати папірці, які загарбники назвали "бюлетенями для голосування". Жінки сходяться на думці, що Росія просто знищує місцеве населення і наражає на смерть простих людей.

Проводила "референдум" про приєднання Херсонщини до РФ: В Одесі засудили прихильницю "русского мира" із Чорнобаївки

субота, 25 березень 2023, 14:29

Жительку Чорнобаївки Херсонської області засудили через участь у проведенні "референдуму" про приєднання регону до РФ. Вона отримала п'ять років за ґратами. Про це повідомили 25 березня у пресслужбі Приморського райсуду Одеси, передають Патріоти Україн...

Медведєв придумав, як "змусити збанкрутувати" іноземні компанії

субота, 25 березень 2023, 14:00

Заступник голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв вирішив вдарити по інтелектуальній власності іноземних компаній. Він закликав росіян користуватися послугами "піратів", передають Патріоти України. Після повномасштабного вторгнення рос...