РФ пішла на штурм на трьох напрямках: У США показали нову карту боїв

Російські окупанти зробили спроби атакувати українські позиції відразу на декількох напрямках, передають Патріоти України.

Росіяни не залишають спроб взяти під контроль Піски в Донецькій області, проте не досягли в цьому успіху, йдеться у свіжій аналітиці американського Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що окупанти ймовірно змогли захопити околиці селища. На це вказують геолокаційні кадри бойовиків так званої "ДНР".

"Російські війська, ймовірно, контролюють лише південно-східні околиці Пісків", - підкреслили в ISW. Американські аналітики вказали, що російські сили здійснили обмежені наземні атаки на північний захід від Слов'янська і на схід і південь від Бахмута.

Крім того, окупанти провели серію наземних атак, намагаючись прорвати українські оборонні лінії на північ, захід і південь від Донецька.

У ISW також попередили про те, що російські війська, ймовірно, зберігають вибухівку і міни на Запорізькій атомній електростанції і навколо неї і, можливо, замінували частини станції. Крім того, окупанти також можуть обстрілювати українські позиції ракетами з території або поблизу станції.

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...