
За його "підтвердженою інформацією", співробітники СБУ нібито замінували та планують підірвати сховище зі 120 тоннами хлору. Все для того, щоб створити хімічну катастрофу, вбити мирних жителів та "звинуватити у всьому Збройні сили Росії".
Ймовірно, в Міноборони РФ вирішили придумати цю провокацію, ознайомившись із картами Google: на них цей завод справді є, видно залізничні під'їзні колії.
Проте насправді ще 2012 року стало відомо, що одне з найбільших хімічних підприємств України "Хімпром" ліквідують. Завод закрили, будівлі цехів знесли, а всі залізничні колії розібрали. Те, що заводу там давно немає, підтверджується супутниковими знімками:
"Де тут може бути розміщене сховище хлору і навіщо воно взагалі на зруйнованому заводі без під'їзних шляхів, Конашенков не пояснив", – пише The Insider.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...