РФ провалює плани щодо захоплення Донбасу, часом ворог не може пройти навіть 100 м на добу, - Гайдай

Війська Росії провалюють плани щодо окупації Донбасу. Кремль вимагає від них просуватися на 5 кілометрів на добу, а вони іноді за 24 години не можуть пройти навіть 100 метрів, передають Патріоти України.

Окупанти зазнають втрат і повертаються до своєї тактики – руйнування українських міст артилерією. Вони впритул підійшли до Бахмута і можуть спробувати повторити історію з Сєвєродонецьком. Про це заявив керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

У ефірі Радіо НВ він розповів про те, що Кремль вимагає, щоб російські окупаційні підрозділи просувалися на Донбасі не менше ніж на 5 кілометрів на день. Однак в реальній ситуації загарбники з великими втратами часом не можуть подолати і 100 метрів на добу.

"Кремль ставить завдання своїм військам до 5 км в день проходити, але це фантастика. Іноді російська армія не може навіть 100 м пройти на добу", - зазначив Гайдай.

За його словами, росіяни не здатні протистояти ЗСУ на полі бою і влаштовують руйнівні обстріли міст своєю артилерією. У Бахмуті, до якого окупанти вперше за декілька місяців таки зуміли дійти, вони можуть повторити сценарій Сєвєродонецька.

"Бахмут проходить ту ж історію, яка відбувалася в Сєвєродонецьку. Вже прямою наводкою обстрілюють з артилерії", - сказав чиновник.

Крім того, він додав, що після того, як сили оборони України знищили величезну кількість складів противника, інтенсивність їх обстрілів знизилася. Але в окупантів ще достатньо снарядів. Вони шукають можливості для логістики.

"Росіяни не сидять на місці, вони шукають нові можливості логістики, щоб підвозити снаряди і далі продовжувати бойові дії. Але все одно не така інтенсивність, як було раніше", - сказав Гайдай. Також Сергій Гайдай підкреслив, що війська Росії щодня втрачають десятки своїх солдатів. Окупанти зазнають труднощів з поповненням своїх військ.

Окупантам мало крові: На центральному каналі РФ закликали зруйнувати Київську ГЕС і затопити Київ

четвер, 8 червень 2023, 9:45

Після затоплення Херсонщини на російських державних каналах відкрито закликають зруйнувати греблю ще й Київської ГЕС, щоб затопити Київ. Також російський телевізор обурений, що на визволених територіях України люди повертаються до мирного життя. Так, з...

"Кількість прольотів була такою, що порахувати неможливо": ЗСУ влаштували окупантам потужну "бавовну" в Токмаку

четвер, 8 червень 2023, 9:30

Українські воїни продовжують мужньо тримати оборону та вести наступальні дії на деяких ділянках фронту. Цієї ночі українські захисники влаштували окупантам потужну "бавовну" на Запоріжжі. ЗСУ ударили по позиціях ворога у тимчасово окупованому Токмаку...