РФ роздуває тему ухилянтів в Україні, їм вигідний "беспредел" воєнкомів, але ми не можемо сипатися, - офіцер ЗСУ

Українцям не варто себе картати за те, що частина українського суспільства намагається ухилятися від мобілізації. Водночас цю тему разом з тезою про нібито тотальне свавілля співробітників ТЦК та СП активно розганяє російська пропаганда, передають Патріоти України.

Попри те, що випадки перевищення повноважень дійсно є, українці мають протидіяти спробам ворога перемогти Україну в інформаційній війні. Про це заявив волонтер та офіцер Збройних сил України Роман Сініцин в інтерв'ю Суспільному.

Він зауважив, що той факт, що частина українців категорично не хоче ставати до лав українського війська, аби захищати Україну від російської агресії, варто сприймати як даність.

"Я не думаю, що ми виняток і треба "самобичувати" себе за те, що у нас є таке явище, як "ухилянти". Є певний прошарок суспільства, який не хоче. От і все. Я б не робив з цього величезну проблему", – зазначив Сініцин.

Водночас він наголосив на тому, що російські пропагандисти докладають значних зусиль, аби роздувати тему свавілля співробітників ТЦК та СП.

"Тут є ще велика частка пропаганди РФ, яка цю тему роздуває. Вони ж воюють не тільки танками, а й інформаційно. Їм вигідно, щоб ця тема була в інформаційному просторі – наприклад, про "беспредел" воєнкомів. Я коли мобілізувався, "беспределу" не бачив", – сказав Сініцин.

Він також акцентував увагу на тому, що не всі відео з неправомірними діями співробітників військкоматів є реальними. "Десь реальні, десь підмонтовані. Звісно, є проблема. Але ми не можемо "сипатись" чи давати ворогу впливати на нас інформаційними кампаніями", – наголосив він.

"Можемо втратити територію аж до Дніпра": Чим загрожує Україні подальша затримка чи повна відсутність допомоги Заходу

понеділок, 15 квітень 2024, 13:50

Незабаром відбудеться великий наступ росіян, якщо Україна не отримає нової військової допомоги від Заходу. Про це розповів командир Окремої президентської бригади підполковник Павло Куриленко в інтерв'ю британському виданню The Telegraph, передають Пат...

"Ми не можемо збивати балістичні цілі": Окупанти знають, де в Україні їхнім ракетам нічого не загрожує, - військовий експерт

понеділок, 15 квітень 2024, 13:30

Українська ППО не може збивати балістичні цілі. Про це заявив в етері телеканалу "Еспресо" військовий експерт, директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих, передають Патріоти України. «Ми не можемо збивати бал...