РФ спорудила понтонний міст через Прип’ять на кордоні з Білоруссю - супутникові знімки

Нові супутникові знімки, надані компанією Capella Space, свідчать про появу на річці Прип’ять понтонного мосту, по якому рухається техніка. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

Знімки зробили близько 10 вечора за київським часом у четвер 24 лютого. Це місце розташоване у зоні відчуження, на території білоруського Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника. За близько 1,5 км від понтонного мосту, біля покинутого білоруського села Довгляди, скупчилися десятки одиниць техніки.

Дорога з цього місця, перетинаючи держкордон з Україною, веде до Чорнобильської АЕС. CNN зі свого боку зазначає, що цей міст вперше помітили ще 15 лютого.

Чи погодиться Україна на посередництво Китаю в закінченні війни: Резніков назвав умови

понеділок, 5 червень 2023, 13:30

Україна готова прийняти Китай як посередника у мирних переговорах щодо закінчення війни лише в тому випадку, якщо Пекін зможе змусити Росію звільнити усі захоплені нею території. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю виданню...

Дуже бояться партизан: ФСБ завезла до Мелітополя загони навчених шпигунів, - мер

понеділок, 5 червень 2023, 13:23

До Мелітополя прибули шпигуни від російської ФСБ, які вишукують патріотично налаштованих громадян. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram, передають Патріоти України. За його словами, ФСБ завезла у Мелітополь загони навчених шпигунів."...