
Армія РФ змушена стягувати свої реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) ближче до лінії бойового зіткнення, щоб закрити значні втрати артилерії за травень та червень, передають Патріоти України.
За підсумком, через такі вимушені дії ворог станом на 14 липня втратив 48 одиниць РСЗВ й це ще не кінець місяця, зазначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.
"Після успішного виносу артилерії РОВ за травень і червень, вони змушені ближче до ЛБ тягнути РСЗВ, для компенсації втрат", - вказав він.
Також Коваленко зазначив, що армія РФ намагається відмовлятися від застосування бойової авіації на лінії зіткнення, оскільки у ворога нарешті з'явилося розуміння, що одна "збита пташка" обійдеться йому мінімум в 16 млн доларів: "З іншого боку, липень не стане ізгоєм і очевидний рекорд вже очевидний",- вважає військово-політичний оглядач.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...