Росія, ймовірно, створює нову елітну ударну авіаційну групу під кодовою назвою "Шторм" для бойових дій над Україною. Про це інформує у своєму Twitter Міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.
Як зазначають у звіті, підрозділ складатиметься щонайменше з однієї ескадрильї винищувачів-бомбардувальників Су-24 FENCER і Су-34 FULLBACK, а також ескадрильї ударних вертольотів.
"Поєднання типів літаків свідчить про те, що група буде виконувати головну роль у місіях наземного нападу. Міноборони Росії прагне залучити висококваліфікованих і мотивованих пілотів, пропонуючи великі стимули до оплати праці та відкриваючи набір для пілотів, які вийшли на пенсію". - йдеться у повідомленні.
Створення групи підкреслює те, що ескадрильї своїх регулярних ВПС не виконали свою основну функцію – нанесення авіаударів по українських лініях.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...