РФ так і не змогла знищити системи ППО України, її війська втратили здатність до наступу, - британська розвідка

Росія майже за 40 днів війни проти України так і не змогли знищити протиповітряну оборону нашої країни. Її ефективність, як і раніше, становить серйозну проблему для повітряних та ракетних операцій окупантів. Про це повідомляє британська військова розвідка, передають Патріоти України.

Неможливість використовувати повною мірою повітряний простір призвело до нездатності наземних сил вести наступ на кількох напрямках. Водночас, розвідка зазначає, що Росія проводить перегрупування своїх військ. "За останній тиждень спостерігалася концентрація російської авіації у напрямку південного сходу України, ймовірно, через те, що Росія зосередила свої військові дії в цьому районі", – йдеться в повідомленні.

Розстріляні в автівках, замучені у підвалах: У Бучі поховали ще 35 невідомих загиблих

понеділок, 15 серпень 2022, 18:06

Тіла поховали в окремих могилах. Ці люди намагалися втекти від війни. Але були розстріляні в машинах та замучені у підвалах.

Ударна авіація ЗСУ знищила майже десяток окупантів та близько 15 ворожих БМП, - Міноборони

понеділок, 15 серпень 2022, 17:56

Українські захисники продовжують давати гідну відповідь російським окупаційним військам, знищуючи ворогів. У понеділок, 15 серпня, українські штурмовики Су-25 та бомбардувальники Су-24М завдали нищівного удару по російських окупантах, передають Патріот...