
Втративши за час повномасштабного вторгнення в Україну практично весь свій первісний танковий ресурс, Росія так і не змогла його компенсувати, передають Патріоти України.
Причина - на момент вторгнення в РФ було відсутнє серійне виробництво танків, проводилися виключно ремонт і модернізація наявних у строю і на зберіганні. Танки Т-72 і Т-80 не вироблялися у Росії з 1998 року, а танки Т-90 - з 2011, зазначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.
"Шойгу! Герасимов! Де "Армата"? Днями у мережі було опубліковано чергове відео, що викликало бурхливі обговорення, на якому було відображено перевезення танків Т-54/55 у зону БД в Україну. При цьому, одні російські ура-патріоти обурювалися, а де ж Т-14 "Армата", а інші... говорили, що на них діди воювали, і правнуки зможуть!" - розповів експерт.
За його словами, через деградацію танкобудування у РФ все більше в зоні бойових дій в Україні з'являється Т-62/54/55, й з просуванням українських бійців у рамках контрнаступу ЗСУ ситуація для росіян ще значніше погіршиться.
"Але найголовніше це те, що присутність танків в основному сконцентрована по другій лінії. А це все означає, що справжній стрес для російських окупаційних військ ще попереду. Вже зараз втрати і компенсація вводять танковий потенціал російського окупаційного угруповання у мінус, але, як тільки інтенсифікуються процеси по основній лінії оборони, компенсація зануриться у глибоку та непоправну кризу", - прогнозує Коваленко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...