РФ уже програла війну в Україні, але "програш" може затягнутися на роки, - військовий експерт

У Росії вже немає шансів виграти війну проти України. Такий шанс був під час першого тижня широкомасштабного наступу на нашу державу, проте РФ успішно його проґавила, передають Патріоти України.

Ще з початку російського наступу було зрозуміло: якщо Україна витримає перший удар і протримається хоча б тиждень, то РФ після цього просто "загрузне" і втратить усі можливості перемогти. Про це розповів письменник, військовий експерт, директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак під час чату на Главреді. "Але програші бувають різні, вони можуть тривати роками, якщо світ буде нерішучим", – наголосив військовий експерт.

Поки Захід зволікав, загинуло багато українців. Проте зараз є ознаки того, що світ "прокинувся", каже Бадрак. "Оскільки з кожним днем світ проявляє все більшу і більшу рішучість, Путін програв остаточно і безповоротно. І наша задача в тому, щоб зберегти максимальну кількість життів українців. Бо досі, допоки зволікав Захід, гинули наші громадяни. Адже Україна приймає на себе головний удар Росії", – зазначив експерт.

Так виглядає "жест доброї волі": Українські морпіхи показали "демілітаризацію" ворожої піхоти на Херсонщині (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 6:20

Воїни з 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ліквідували двох ворожих солдатів на Херсонщині. Ті так поспішали попасти до кобзона, що "заблукали в трьох соснах", передають Патріоти України. Відео "демілітаризаці...

Буде тепер бити ворога: ЗСУ захопили на сході ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 6:08

Збройні сили України продовжують "демілітаризацію" російських окупаційних військ. Наші захисники на сході захопили ворожу БМП-3 із повним боєкомплектом. Про це повідомила 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада. "Штурмовики 128 окремої гірсько...