
Росіяни влаштували масований удар ракетами С-300 по Селидовому Донецької області - атаковані лікарня та шахта. Шістьох людей поранено, одна особа загинула, під завалами можуть перебувати люди. Про це повідомив голова МВС Ігор Клименко, передають Патріоти України.
Так, за його словами, вночі російські військові завдали чотири ракетні удари по місту. Перші дві ракети, як розповів Клименко, близько 23:30 влучили по території лікарні. "Пошкоджено 2 будівлі медзакладу, 6 цивільних людей отримали поранення", - розповів голова МВС.
Він додав, що під завалами можуть бути потерпілі, тож пошукові роботи тривають. За кілька хвилин після удару по лікарні окупанти завдали ще два ракетні удари по шахті. "Один працівник підприємства загинув", - зазначив Клименко. Крім того, 39 гірників опинились заблокованими під землею. "Станом на зараз усіх шахтарів піднято на поверхню. Також пошкоджено 4 будівлі, 19 транспортних засобів, лінію електропередач", - додав голова МВС.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...