
У районі Керченської протоки російські окупанти затоплюють пороми, щоб захистити незаконний Кримський міст. Про це повідомляє Головне управління розвідки України, передають Патріоти України.
За інформацією розвідки, російські загарбники проводять підготовчі роботи для затоплення другого порому. Окупанти планують затопити щонайменше шість поромів, щоб створити захисну смугу перед Керченським мостом.
Між затопленими поромами росіяни мають намір встановити бонові (плавучі. – Ред.) загородження. У такий спосіб ворог прагне захистити Керченський міст від ураження.
У розвідці зауважили, що періодичні успішні атаки ЗСУ по мосту призвели до серйозних пошкоджень конструкції мосту, зокрема його автомобільного та залізничного полотен. "Нещодавні удари по Керченському мосту вкотре погіршили ситуацію для угруповання військ противника на півдні України та викликали істеричну реакцію воєнно-політичного керівництва РФ. Нехитра міра захисту 19-кілометрового моста у вигляді затоплення поромів свідчить про гарячковість рішень ворога та інтелектуальну кризу всередині військово-політичного керівництва Росії", – йдеться в повідомленні ГУР.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...