РФ залежить від артснарядів КНДР і не здатна вести війну понад два роки, - капітан запасу ВМС

Капітан 1-го рангу запасу ВМС ЗС України та заступник начальника штабу ВМС ЗСУ у 2004-2020 рр. Андрій Риженко наголосив, що Росія вже має проблеми з виготовленням озброєння. На його думку, країна-агресорка не зможе вести війну понад два роки. Про це він розповів в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України.

"Фонд національного добробуту РФ вже наполовину випотрошений. Коштів немає, щоб покривати усі негаразди, які пов'язані з санкціями й падінням ціни на нафту. І це все відбувається на фоні того, що американці поступово нарощують тиск, щоб санкції виконувалися. До речі, сьогодні росіяни не використовували "калібри", і це теж цікавий факт. Це є індикатором того, що росіяни мають проблеми з виготовленням ракет. Тому Росія не здатна понад два роки вести таку війну, а наші можливості повністю залежать від допомоги з боку партнерів", - пояснив Риженко.

Він також додав, що проблеми з озброєнням мають і Росія і Україна. Проте Росія вже критично залежить від артилерійських снарядів Північної Кореї і це серйозний показник. "Кількість російської техніки, яка виводиться нашими військовими з ладу, це також дуже серйозний показник. Тому що росіяни нібито військову промисловість поставили на рейки воєнного часу, але кількість озброєння ніяк не задовольняє їхні потреби, і навіть не покриває їхні втрати", - резюмував Андрій Риженко.

Внаслідок російського обстрілу пошкоджено три корпуси Львівської політехніки (фото)

субота, 12 липень 2025, 13:44

Унаслідок нічної атаки Росії на Львів 12 липня пошкоджено три корпуси Національного університету "Львівська політехніка". Про це повідомляє місцеве видання "Твоє місто" з посиланням на ректорку університету Наталію Шаховську, передають Патріоти України...

"Є такий режим селекції": Експерт пояснив, куди діваються "локаційно втрачені" дрони зі зведень ЗСУ

субота, 12 липень 2025, 12:28

Повітряні сили Збройних сил України називають у зведеннях "локаційно втраченими" ті російські безпілотники, місце падіння яких не вдалося визначити. Про це науковий співробітник Державного музею авіації України Валерій Романенко розповів в опубліковано...