Росіяни не припиняють спроб перешкодити наданню зброї Україні від країн-партнерів. Для цього вони дискредитують Україну, брехливими заявами. Росія ще до повномасштабного вторгнення 24 лютого Росія розгорнула масштабну інформаційно-психологічну операцію, аби призупинити поставки зброї в Україну. Про це заявив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко в Telegram.
Він зауважив, що в межах інформаційно-психологічної операції кремлівська пропаганда поширювала фейки про те, що начебто українські військові "продають на чорному ринку ПТРК Javelin і NLAW, ПЗРК Stinger".
"Після повномасштабного вторгнення, коли Україна почала отримувати військову техніку, російські пропагандисти і зовсім занурилися у шизофренічний екстаз, повідомляючи про те, що ЗСУ продають на чорному ринку САУ Caesar та навіть M142 HIMARS. При цьому російські військові у них ці зразки техніки придбали і приступили до вивчення", – сказав Коваленко.
Експерт наголошує, що жодного доказу такому обороту зброї на чорному ринку представлено не було. Натомість надання зброї Україні від західних партнерів продовжилося.
"Схоже, у середовищі російських пропагандистів зрозуміли, що бити потрібно точково і менш розмашисто. Бути, так би мовити, одночасно і скромніше, і нахабніше. А тому зараз готується нова ІПСО проти України, хвильового характеру – тобто матиме ефект хвилі. Згідно з наявною інформацією, зараз росіяни активізували низку своїх агентів впливу в Європі з числа політичних діячів, які займають посади у низці міжнародних організацій, щоб використовувати майданчик однієї з цих міжнародних організацій з метою дискредитації України. Користуючись впізнаваним брендом відомої організації, російські агенти впливу повинні будуть провести ряд заходів присвячених темі неконтрольованого обігу вогнепальної зброї в Україні та загрозах від цього процесу європейському співтовариству", – додав він.
Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...
На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...