РФ зібралася атакувати Одесу з Придністров'я, на аеродром під Тирасполь кинуть десант з Криму, - ЗМІ

На території так званої "Придністровської Молдавської Республіки" почалася підготовка до концентрації військових сил для подальшої атаки в бік Одеси, передають Патріоти України.

У окупованому Криму готують літаки і вертольоти для перекидання військових підрозділів до Придністров'я. Там, на аеродромі в Тирасполі, вже готують злітно-посадкову смугу для прийому повітряних суден.

Про це повідомляє видання Defense Express з посиланням відразу на декілька власних джерел, які стверджують, що підготовка до дій, пов'язаних з перекиданням військ, вже проводиться в окупованих Криму та Тирасполі.

Вказується, що на захопленому Кримському півострові йде підготовка військово-транспортних літаків і вертольотів для повітряного перекидання особового складу підрозділів 126-ї окремої бригади берегової оборони і 810-ї окремої бригади морської піхоти Росії.

При цьому в самій так званій "ПМР" активно йдуть заходи, пов'язані з підготовкою злітно-посадкової смуги під Тирасполем, яка здатна приймати всі види військово-транспортних літаків. Такі маневри вказують на підготовку "повітряного моста" – організації перекидання військового контингенту і вантажів посадковим способом.

У Росії п’яний прапорщик застрелив контрактника - пропагандисти заявили, що він "героїчно" загинув у бою

вівторок, 31 січень 2023, 11:22

У Росії пʼяний прапорщик застрелив 24-річного контрактника. Тим часом російська пропаганда зробила із загиблого "героя", заявивши, що він загинув у бою. Про це повідомляє "Телебачення Торонто". Про подію стало відомо зі зведення російської військової п...

"Противник тупцяє на місці": ЗСУ ламають плани окупантів, РФ може перенести наступ, - експерт

вівторок, 31 січень 2023, 10:55

Захисники України ламають плани російських окупантів. Вони зупинили наступ загарбників на кількох напрямках. Тому російський диктатор Володимир Путін може змінити терміни або напрямки запланованого наступу. Таку думку висловив військовий експерт Сергій...