РФ зміцнює два напрями фронту, бо не знає, де буде наступ ЗСУ, - розвідка Британії

Британські розвідники вважають, що армія Росії буде зміцнювати два напрями фронту - Запорізький та Луганський. Адже окупанти не можуть вирішити, де буде основний удар Збройних сил України. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.

Розвідники наголошують, що РФ додатково посилила оборонні укріплення у центральній частині Запорізької області на півдні України - поблизу села Тарасівка. Станом на 8 січня 2023-го окупанти встановили оборонні укріплення між Василівкою та Оріховом у Запорізькій області.

"Незважаючи на нинішній оперативний фокус на центральному Донбасі, Росія стурбована охороною країв своєї розширеної лінії фронту", - наголошують у звіті.

Зокрема, за даними британської розвідки, про це свідчить будівництво оборонних укріплень у Запорізькій та Луганській областях, а аткож перекидання особового складу. Зазначається, що лінія фронту РФстановить приблизно 1288 км, а лінія фронту на окупованій території Запорізької області - 192 км.

"Великий український прорив у Запоріжжі серйозно підірве життєздатність російського "сухопутного мосту", що сполучає Ростовську область Росії та Крим. Український успіх у Луганську ще більше підірве військову мету "визволення" Донбасу, що декларується Росією", - зауважують у розвідці Британії. Наразі одна з дилем для російських фахівців з оперативного планування - це вирішити, якій з цих загроз протидіяти насамперед.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...