РФ звузила свої цілі в Україні після провалів: Експерт назвав пріоритети Кремля

Росія через низку провалів звужує свої завдання у війні проти України. Тепер країна-агресорка концентруватиме основні зусилля на тому, щоб захопити Донецьку область у її адміністративних межах. Таку думку висловив експерт з питань безпеки Іван Варченко в ефірі телемарафону "FreeДом". Він зазначив, що Донецький напрямок залишається найгарячішим, передають Патріоти України.

"Можна прогнозувати, що, звичайно, і Бахмут, й Авдіївка наша, і Краматорськ разом зі Слов'янськом будуть зараз основною ціллю російського режиму", – наголосив Варченко.

При цьому він зазначив, що нині немає жодних виразних ознак того, що Росії взагалі вдасться це зробити у майбутньому. Тому влада країни-агресорки намагається щось вигадати і викрутитися з цієї ситуації. "Ось зараз вони говорили про велику гуманістичну місію російського народу. Бачте, вони не хочуть вбивати мирне населення. Після того, як вони вбили десятки тисяч українських громадян", – зазначає експерт.

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги, - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...