
У Київській ОДА не можуть знайти документи на 2 млрд грн. Про це заявив голова КОДА Михайло Бно-Айріян, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Дело».
За словами службовця, під час аудиту він не зміг отримати первинні документи (накладні, касові довідки тощо), а пізніше з’ясувалося, що вони згоріли за загадкових обставин.
«Коли я прийшов, то почав свій внутрішній аудит в Департаменті регіонального розвитку. За два тижні до мене прийшли і сказали — вони не дають матеріали. Хто не дає? Головний бухгалтер. Ми почали службове розслідування, дали догану, привели людину до тями. А буквально вчора мені приносять папірець — аудит говорить про те, що пропали документи на 2 млрд грн! Що сталося? Первинну документацію на цю суму вилучили правоохоронні органи і коли вони на якійсь машині їхали, папери згоріли», – розповів Бно-Аріян.
За його словами, копії документів також не збереглися. Чиновник додав, що після початку аудиту почалася інформаційна кампанія, в рамках якої його звинувачували в шпигунстві та візитах у країну-агресор.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...