Рятівна пожежа корупції: У Київській обладміністрації зникли у вогні дані про витрати на 2 000 000 000

У справі фігурують правоохоронці та їх таємничо згоріла автівка

У Київській ОДА не можуть знайти документи на 2 млрд грн. Про це заявив голова КОДА Михайло Бно-Айріян, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Дело».

За словами службовця, під час аудиту він не зміг отримати первинні документи (накладні, касові довідки тощо), а пізніше з’ясувалося, що вони згоріли за загадкових обставин.

«Коли я прийшов, то почав свій внутрішній аудит в Департаменті регіонального розвитку. За два тижні до мене прийшли і сказали — вони не дають матеріали. Хто не дає? Головний бухгалтер. Ми почали службове розслідування, дали догану, привели людину до тями. А буквально вчора мені приносять папірець — аудит говорить про те, що пропали документи на 2 млрд грн! Що сталося? Первинну документацію на цю суму вилучили правоохоронні органи і коли вони на якійсь машині їхали, папери згоріли», – розповів Бно-Аріян.

За його словами, копії документів також не збереглися. Чиновник додав, що після початку аудиту почалася інформаційна кампанія, в рамках якої його звинувачували в шпигунстві та візитах у країну-агресор.

Поволжя знов трясе, тепер у Чебоксарах: Добрі дрони атакували ключовий завод РФ з виготовлення електроніки для БПЛА та ракет (відео)

середа, 26 листопад 2025, 6:11

У ніч на 26 листопада у півмільйонних Чебоксарах, столиці Чуваської Республіки РФ, прогриміла серія вибухів, після чого здійнялася пожежа. У мережі пишуть, що безпілотники атакували ключовий завод електроніки "ВНДІР-Прогрес", передають Патріоти України...

Засвітити такого агента! Москву вже трясе через оприлюднення "плівок Віткоффа"

середа, 26 листопад 2025, 5:58

Репутація Віткоффа і без того дуже неоднозначна, може остаточно рухнути в очах Трампа, якщо "добрі люди" правильно вкладуть у вуха Дональду Фредовичу інформацію поро скандальний злив. А ворогів у Віткоффа в адміністрації президента США більш ніж достатньо