
Батько солдата-строковика Єгора Шкребця, який загинув на крейсері "Москва", Дмитро Шкребець заявив, що рятувальні роботи не проводили. Він вказав, що флагман Чорноморського флоту затопили разом з тяжкопораненими. Про це Шкребець старший розповів у російській соцмережі ВК, передають Патріоти України.
Він вказав, що сигнал SOS з корабля довго не подавали, а тяжкопоранених не рятували, щоб приховати факт попадання ракети у флагман. "А тепер згадаймо цього... Конашенкова... Який о 2:00 14 квітня повідомив країні, що сталося на крейсері "Москва". Я знаю що до 1:00 14 квітня крейсер не подавав сигнал SOS, хоча подія сталася близько 15:00 13 квітня. Хотіли промовчати та приховати, за своєю старою традицією брехливих і нікчемних тварюк!" - написав чоловік.


На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: