"Рязанський цукор": Жданов назвав ймовірного причетного до атаки дронів на Москву

До атаки безпілотників на Москву 30 травня може бути причетна ФСБ. Про це сказав військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Експерт нагадав про дрони, які вибухнули над куполом Сенатської палати – колишньої будівлі Верховної ради СРСР. Тоді там чергувало дві людини, які або корегували дрони, або здійснювали їхній підрив, щоб не завдати серйозних пошкоджень.

Нагадаємо, що на початку травня безпілотники вночі атакували не лише Кремль, але й одну важливу для російського флоту нафтобазу в Краснодарському краї.

Ніхто не приїхав: Посол заявив, що Польщу однією з перших кликали на збройовий форум у Києві

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:28

Посол України в Польщі Василь Зварич розповів, що представників країни запрошували на форум оборонних індустрій в Києві, але ніхто з них не приїхав. Він упевнений, що питання необхідно адресувати полякам, так як країна була однією з перших, кого запрос...

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...