​Ріббентроп Четвертого рейху нахамив журналістам, коментуючи інформацію про можливий напад Росії на Україну 20 лютого

Голова МЗС РФ Сергій Лавров вкотре ухилився від прямої відповіді, чи продовжить Росія ескалувати ситуацію навколо України. Заяву щодо можливого нападу він зробив під час відкриття переговорів з головою МЗС Італії Луїджі ді Майо, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Ехо Москви».

Зокрема, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що росіяни «самі вирішать, як РФ забезпечувати свою безпеку».

Щодо того, чи закінчиться ескалація навколо України 20 лютого (нова дата можливого вторгнення, озвучена західними ЗМІ), голова російського МЗС заявив, що це, нібито, залежить не від Росії.

Також Лавров у звичній для себе манері зазначив, що «ескалація навколо України розвивається лише у мізках Заходу».

Нагадаємо, Раніше голова МЗС Росії Сергій Лавров, коментуючи відмову Києва від переговорів із ватажками бойовиків «Л/ДНР», заявив, що глава МЗС України Дмитро Кулеба «перевершив мистецтво Йозефа Геббельса».

Також нещодавно Лавров повідомив, коли РФ передасть США відповідь на «гарантії безпеки».

Зазначимо, у Білому домі не бачать ознаки того, що росіяни готові відвести свої війська від кордонів України, навпаки РФ мобілізує свою країну на війну.

"Не має відношення до Євросоюзу": У Латвії хочуть обмежити використання російської мови на роботі і в громадських місцях

неділя, 14 серпень 2022, 21:00

Країни Балтії чи не найактивніше поривають усі зв'язки з російськими окупантами. Вони першими виступили за скасування шенгенських віз для росіян та готові на подальші радикальні кроки, зазначають Патріоти України. Кожного дня ізоляція російських окупан...

"Попереду ще багато боїв": Генерал Кривонос зробив невтішний прогноз щодо термінів війни

неділя, 14 серпень 2022, 20:52

Розв'язана Росією війна проти України, швидше за все, буде затяжною, попереду ще дуже багато боїв. Таку думку висловив генерал ЗСУ Сергій Кривонос, коментуючи заяву про тривалу війну глави військової розвідки Великобританії генерал Джима Хокенхалла, пе...