Річниця смерті президента Кеннеді: Найгучніше вбивство в США за останні півтора сторіччя

22 листопада 1963 року в центрі міста Даллас, штаті Техас, було вбито 35-го президента США Джона Кеннеді. Це сталося під час передвиборної поїздки, яку президент здійснював у відкритому лімузині, нагадують Патріоти України.

Коли кортеж рухався вулицями міста, раптово почулися постріли. Перша куля влучила Кеннеді в шию ззаду і вийшла з горла, друга – в голову і викликала руйнування кісток черепа в районі потилиці. Президента доставили до операційної, де через півгодини після замаху констатували його смерть.

Також був важко поранений губернатор штату Техас Конналлі, що їхав у тому ж автомобілі, і незначно – один з перехожих.

Убивство Кеннеді потрапило на кадри, зняті любительською камерою: загибель президента на очах дружини і тисяч людей стала шоком для всієї Америки.


Спеціально створена комісія показала, що вбивцею був стрілок-одинак Лі Харві Освальд. Його було заарештовано, але через два дні застрелено в поліцейській дільниці місцевим жителем Джеком Рубі, який згодом також помер у в'язниці.

Згідно з офіційною доповіддю "Комісії Уоррена", що займалася розслідуванням вбивства Кеннеді, всі постріли Освальд зробив з верхнього поверху книгосховища. Якоїсь змови, як йшлося в доповіді, виявити не вдалося.

Через суперечності і "білі плями" в офіційно викладених даних щодо вбивства існує безліч конспірологічних теорій, які, зокрема, ставлять під сумнів те, що Освальд був єдиним стрілком, стверджують про зв'язок вбивства з важливими фігурами політики і бізнесу тощо.


"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: