"Рішення незаконне": Ексгенпрокурор Рябошапка прокоментував санкції РНБО проти "злодіїв у законі"

РНБО ввела санкції проти понад 550 "злодіїв у законі та кримінальних авторитетів". Однак таке рішення є незаконним, адже санкції щодо цих осіб вводити не можна. Про це в ефірі програми "Перехресний допит" розповів ексгенпрокурор України Руслан Рябошапка, повідомляють Патріоти України.

Він пояснив, що до "злодіїв в законі" треба застосовувати інші інструменти. Рябошапка зауважив, що президента переконували внести законопроєкт про боротьбу із "злодіями в законі" ще у час, коли він був генпрокурором. Команда Рябошапки цей законопроєкт не підтримувала.

"Минув рік, президент вніс цей законопроєкт, він не спрацював і тепер президент застосовує персональні санкції фактично до бандитів", – сказав ексгенпрокурор.

Він зазначив, що у поліції та прокуратурі достатньо інструментів для того, щоб боротися зі "злодіями в законі". "Їх і раніше депортували, можна було просто активніше вести боротьбу і депортувати тих людей, які є небажаними, якщо це іноземці", – сказав він.

"Закон про санкції не можна застосувати до "злодіїв в законі", тому це рішення точно незаконне",
– наголосив Рябошапка.

За словами ексгенпрокурора, люди, які оточують Зеленського, мали б підказати йому це. Однак рішення прийняли, бо воно "просте, швидке, красиве та медійне". "Людям воно сподобається, але воно не має нічого спільного з законом", – підсумував Рябошапка.

Джерело: 24 канал

В НАТО оголосили, що Україна отримає членство через ПДЧ

понеділок, 14 червень 2021, 18:30

Лідери НАТО схвалили комюніке за підсумками брюссельського саміту Альянсу. Копія документа представлена журналістам, повідомляє кореспондент "Європейської правди". У цьому рішенні – вперше за останні роки – щодо України вжито ті самі формулювання, що з...

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...