Рішення приймає президент: Путін дозволив застосовувати ядерну зброю у відповідь на загрозу майну РФ

При цьому ядерний потенціал можна використовувати навіть у разі нападу на РФ з застосуванням неядерної зброї масового ураження, а також звичайної зброї.

Президент Росії Володимир Путін видав указ про основи російської політики в області ядерного стримування. В документі перераховано обставини, які дозволяють застосування Росією ядерної зброї. Відповідний указ російського президента розміщений на офіційному порталі правової інформації, повідомляють Патріоти України.

Згідно з документом, Росія має право застосувати ядерну зброю у відповідь на атаку на її об'єкти інфраструктури, або коли під загрозу буде поставлено саме існування держави.

При цьому ядерний потенціал можна використовувати навіть у разі нападу на РФ з застосуванням неядерної зброї масового ураження, а також звичайної зброї. Рішення про застосування ядерної зброї ухвалюється виключно президентом Росії.

Зазначимо, станом на 2017 рік у Росії імовірно знаходилося близько 286 пускових установок ракетних комплексів міжконтинентальних балістичних ракет. У 2018 році у складі стратегічних ядерних сил РФ перебували 1420 ядерних боєзарядів. Крім того, станом на 2018 рік Росія мала 11 атомних підводних човнів з балістичними ракетами.

Хіти тижня. Вода для окупованого півострова: Природа сама розвінчала райдужні очікування "Гобліна"

субота, 11 липень 2020, 22:30

На території тимчасово окупованого Криму знову зменшилася кількість води. За даними Гідрометцентру Криму, загальний сумарний запас води на початок липня склав 83.31 млн куб. метрів, що на 1.85 млн куб. метрів менше, ніж місяць тому, передають Патріоти ...

Чи то проти НАТО, чи то проти Москви: У Білорусі випробували нову протитанкову ракету (відео)

субота, 11 липень 2020, 22:21

В ході випробувань провели пуски на мінімальну і максимальну дальності – 400 і 6000 метрів. Повідомляється, що це перші випробування компанії-розробника оновленої ракети 9М114МБ для протитанкового комплексу. В рамках модернізації зменшена вага, збільше...