
Олександра Кубракова звільнили з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення – очільника Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури. До цього він не подавав заяву про відставку, як зазвичай відбувається в таких кадрових перестановках.
Відповідне рішення ухвалили депутати Верховної Ради на засіданні 9 травня. Про це повідомив Telegram-канал "Залізний нардеп" парламентаря Ярослава Железняка.
"Цікава деталь... Зазвичай міністри самі пишуть заяву про власну відставку, а тут збирають підписи від депутатів на відповідну постанову. Комітет теж зранку, і далі зала має проголосувати. Тобто це як ініціатива депутатів понизити у статусі міністра", – пояснив він перед голосуванням.
За відповідне рішення віддали свої голоси 272 присутніх у залі народних депутатів. Зазначається, що цього ж дня прем’єр-міністру мають внести пропозицію щодо кандидатів на посади міністра інфраструктури та агрополітики (замість Сольського, який подав у відставку на тлі корупційного скандалу).
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...