Ріші Сунак скоро "всьо"? Британські консерватори виступили за повернення Джонсона на посаду прем'єра

У Консервативній партії Великої Британії виступили проти чинного прем'єр-міністра Ріші Сунака. Його положення похитнулося через внутрішньопартійні суперечності, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

У статті йдеться, що багато консерваторів вважає повернення колишнього прем'єра Бориса Джонсона єдиним способом врятувати партію від розгрому на виборах.

Останні соціологічні дослідження свідчать, що лейбористи потенційно набирають вдвічі більше голосів на виборах, що мають відбутися не пізніше січня 2025 року. Згідно з опитуваннями лейбористи отримують 41-45%, а консерватори 22-29%.

Консервативна партія також відчуває загрозу з боку популістичної партії Reform UK Найджела Фараджа. "Через шість-вісім тижнів ми матимемо в опитуваннях понад 15 відсотків, а торі (консерватори - ред.) почнуть опускатися нижче 20%. У цей момент від п'яти до десяти депутатів зрозуміють, що гра закінчена, і переберуться до нас. Тоді гра закінчена. Це буде останній уряд на нашій пам'яті, де у торі більшість. Ми їх знищимо", – цитує видання одного з представників Reform UK.

Партійні донори вже почали реагувати на зростання популярності партії Фараджа. Одна з компаній, яка за 20 років дала консерваторам £640 тис., перерахувала Reform UK одразу £100 тис. Прихильник Джонсона кажуть, що єдина перешкода, чому його досі не повернули на посаду - відсутність мандату.

Розгром ворога під Новомихайлівкою був феєричним: Як БТРи окупантів злітали в повітря (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 7:56

Десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ показали чергове відображення російського штурму в районі Новомихайлівки, передають Патріоти України. На кадрах показано невдалу спробу росіян здійснити швидкий штурм позицій українських захисників...

Готують наступ? Росія створила нове угруповання військ - де воно діє

вівторок, 16 квітень 2024, 7:49

Окупаційні війська Росії створили нове угруповання "Сєвєр", яке вже виконує бойові завдання на Бєлгородському напрямку. Вперше про "Сєвєр" згадали у зведенні Міноборони РФ 14 квітня, передають Патріоти України. "Інформаційний спротив" повідомив, що угр...