"Рюкзаки мають бути перебрані, зброя готова. Маємо бути готові до будь-яких дій з боку агресора", - полковник Кривонос

Кремль намагається створити правові умови для прямого та офіційного застосування збройних сил РФ проти України для "захисту громадян РФ поза межами російської території".

Сергій Кривонос. Фото: Фейсбук.

Полковник ЗСУ, перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій ЗС України, заступник Секретаря РНБО Сергій Кривонос зробив заяву щодо “паспортного указу” РФ, передають Патріоти України.

Ось якими міркуваннями полковник Кривонос поділився на своїй офіційній сторінці у соцмережі "Фейсбук":

"Росія, Путін свідомо посилює ескалацію агресії проти нашої держави, посилює тиск на керівництво України своїм «паспортним указом» про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей та бажає дестабілізувати ситуацію в Україні після виборів.

Цими діями, намагається створити правові умови прямого та офіційного застосування збройних сил РФ проти України для «захисту громадян РФ поза межами російської території».

Це в черговий раз розвінчує тези російської пропаганди про «внутрішньоукраїнських конфлікт». Ну що ж, ми маємо бути готові до будь яких дій з боку агресора. Збройні сили України, наші хлопці військові на сході – готові!

Чекаємо від наших стратегічних партнерів та міжнародного співтовариства політико-дипломатичного та санкційного тиску на державу агресора. Щосили маємо підвищувати наш оборонний потенціал.

Рюкзаки мають бути перебрані, зброя готова .

Разом до Перемоги!

Слава Україні!"

З архіву ПУ. "Гібридні ігри" в духовність: У Чорногорії жорстко "опустили" "вовків Путіна" через Антіохійського патріарха

неділя, 17 листопад 2019, 11:00

Серед затриманих - представники чорногорської "філії" даної скандальної організації, яка називається "Нічні вовки Чорногорії". Членів скандальної байкерської організації "Нічні вовки", відомої своєю дружбою з президентом РФ Володимиром Путіним, затрима...

Скрепи в шоці: ​Індія придбає винищувачі четвертого покоління Rafale замість "не имеющих аналогов в мире" Су-30МКІ

неділя, 17 листопад 2019, 10:07

Не зважаючи на десятиліття "прикорму" Москвою вищих чиновників Індії задля вигідних військових контрактів далі "спихувати" своє ненадійне повітряне залізо стає неможливо, через часті поломки і жертви серед льотного складу ВПС Індії. Індія придбає франц...