"Рівень корупції вражає масштабами і тупістю": Журналісти-розслідувачі "рознесли" військовий флот РФ (відео)

Кремль не раз рапортував про посилення флоту і доблесті ВМС РФ. Але чи так це насправді, дізнавалися журналісти програми "Гроші", передають Патріоти України.

Як стверджують ЗМІ, існує дуже серйозний дисонанс між картинкою, яку малюють у РФ, і реальністю щодо флоту РФ. Так, з 2003 по 2019 роки в надводні сили ВМФ РФ увійшли всього 33 нових бойових корабля. Для прикладу, за 12 місяців у США спускають на воду більше.

Олександр Мусієнко, військовий експерт, каже, що певні успіхи, звичайно ж, були, але глобально в Росії могли б зробити набагато більше. У всьому, за його словами, винна корупція. "Рівень корупції серед моряків вражає масштабами і тупістю, з якими вони підходять до крадіжок", - зазначають журналісти.

За 20 років РФ вклала в свої бойові надводні кораблі першого і другого рангу понад 4,5 млрд доларів. За ці гроші побудували п'ять фрегатів, сім корветів і пару бойових десантних кораблів. За цей час ті, хто розкрадає російський бюджет, купили собі в рази більше яхт, що перевершують за всіма параметрами ті корита, які все ж спустили на воду.

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...

"Дивно, що на фото не російський спецназ": Ломаченко привітав із Днем ЗСУ та нарвався на критику

вівторок, 6 грудень 2022, 14:55

Український боксер легкої ваги Василь Ломаченко привітав співвітчизників із Днем Збройних Сил України, який наша країна щорічно святкує 6 грудня, передають Патріоти України. У себе в Instagram 34-річний спортсмен опублікував світлину українських військ...