
Через спеку рівень води у річці Сіверський Донець упав. Через це окупаційні війська Росії можуть зробити ще одну спробу форсувати її в Луганській області. Про це сказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у ефірі "Радіо свобода" у четвер, 9 червня, передають Патріоти України.
За його словами, окупанти можуть спробувати зробити переправу та перекинути через Сіверський Донець техніку та особовий склад. "Зараз спекотна погода. Вода в річці Сіверський Донець впала, і зараз дуже уважно дивимось на переміщення росіян. Можливо, захочуть зробити ще десь переправу та перекинути особовий склад і техніку знову через річку", – зазначив Гайдай.
Раніше українські воїни зірвали 9 спроб ворога налагодити понтонну переправу та форсувати Сіверський Донець у районі Білогорівки. ЗСУ розбили всі понтони, знищивши сумарно цілу батальйонну тактичну групу окупантів. Пізніше у мережі з'явилося відео з місця розгрому російських окупантів на річці Сіверський Донець.
Ще одну спробу окупантів переправитися через річку було зірвано 21 травня. Українські захисники знищили російський понтонний міст і сконцентровані навколо нього російські війська та техніку.
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...
Генеральний штаб Збройних сил України відсторонив з посади командира 425 окремого штурмового полку, підполковника Юрія Гаркавого, повідомили медіа. При цьому полк не розформують, оскільки він якісно виконує бойові задачі, передають Патріоти України. ....